Home > O nás

O nás

Albatros moving

Albatros moving přináší na český trh evropský standard stěhovacích služeb. Vycházíme z více než šestnácti let zkušeností osvědčené české firmy REMUS kompletní stěhovací služby s.r.o.. Její tradici poctivé práce a spolehlivých služeb jsme obohatili o moderní, velmi komplexní přístup k procesu stěhování.

Nejen vlastní stěhování

Pro naše zákazníky zajišťujeme nejen vlastní transport majetku na novou adresu, ale i přípravu celého projektu stěhování včetně všech souvisejících služeb. Albatros moving provádí stěhování firem, domácností, těžkých břemen, výpočetní techniky a jiných citlivých zařízení i mezinárodní stěhování po celém světě.

Skutečně profesionální servis

Naši pracovníci se podíleli na realizaci řady významných zakázek a jsou připraveni své zkušenosti využít ve váš prospěch. Ideální stěhování pro nás představuje rychlý a přímočarý proces, který vychází z kvalitně připraveného plánu, ale dokáže pružně reagovat na neočekávané situace či vaše aktuální požadavky. Nedílnou součástí našeho servisu je pojištění stěhovaného majetku i dotčených prostor do výše 20 miliónů korun. Připojištění nad tuto hodnotu zajistíme.

ISO 9001:2009

Albatros moving při poskytování stěhovacích služeb využívá pracovní postupy, které odpovídají náročným požadavkům evropské normy ISO 9001:2009.

Obchodní oddělení

Na základě zaslané poptávky zajišťuje přípravu konkrétní obchodní nabídky, poskytuje služby projektového managementu a navrhuje technické řešení projektu stěhování.

Petr Kamiš

V oboru stěhování se pohybuje přes patnáct let. Věnuje se nejvýznamnějším klientům, mj. se podílel na přípravě projektů stěhování pro T-Mobile, Tesco, Českou spořitelnu, Komerční banku či Ředitelství silnic a dálnic.

Petr Kamiš
 

Stanislav Slezák

Zkušenosti v oboru sbírá rovněž déle než 15 let, během kterých se vypracoval na špičkového experta v oboru speciálních manipulací. Navrhuje postupy stěhování IT techniky, citlivých zařízení a těžkých břemen.

Stanislav Slezák