Home > Stěhování > Stěhování IT techniky

Stěhování IT techniky

Tým speciálních manipulací zajistí bezpečný transport klíčových IT zařízení vaší firmy. Neriskujte ztrátu důležitých dat a svěřte stěhování serverů i dalších citlivých zařízení specialistům Albatros moving.

Úkol pro odborníky

Sofistikovaná IT technika vyžaduje mimořádně šetrný postup stěhování, protože je choulostivá a pro firmu jen obtížně postradatelná. Albatros moving má k dispozici tým školených profesionálů a odpovídající vybavení, může proto převzít plnou zodpovědnost za přestěhování veškeré vaší výpočetní techniky.

Non-stop monitoring zařízení

IT zařízení jsou velmi citlivá na otřesy, proto při jejich stěhování používáme speciální obaly a odpružené přepravní palety. Techniku přepravujeme výhradně vozy určenými pro přepravu citlivých zařízení a na každé zařízení instalujeme indikátory nárazu a otřesu, které monitorují nežádoucí manipulace se stěhovanými předměty během transportu.

Minimální dopad na chod firmy

Naše zkušenosti nám umožňují navrhnout rychlý a efektivní postup stěhování s cílem omezit na minimum vliv transportu klíčových IT zařízení na chod firmy. Zajistíme rovněž odpojení a instalaci všech zařízení, a to buď vlastními specialisty nebo ve spolupráci s odbornými partnery Albatros moving.

Profesionální služby nejen pro IT

Tým speciálních manipulací Albatros moving má bohaté zkušenosti s transportem veškeré IT techniky, ale i dalších zařízení citlivých na manipulaci – průmyslových zařízení, vědeckých přístrojů apod.

Zajistíme pro vás bezpečné stěhování:

  • serverů
  • optických knihoven a diskových polí
  • PC, monitorů, záložních zdrojů
  • tiskáren, kopírek a další kancelářské techniky
  • lékařských a vědeckých přístrojů
  • citlivých průmyslových zařízení
  • speciálních zařízení